Facebook Instagram Linkedin Youtube

Clean & Sober Recovery Center

Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi Tanıtım Videosu | Reklam Filmi

Name: Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi Tanıtım Videosu | Reklam Filmi Client: Clean & Sober Recovery Services Category: Tanıtım Filmi

Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi Tanıtım Videosu | Reklam Filmi

Donald Troutman yıllarca alkol bağımlısı olarak mücadele verdi. Defalarca tedavi programlarına dahil olsa da tedavi bitip evine döndüğünde problem tekrar başlıyor, kendini alkol içmekten alıkoyamıyordu. Buna bir çare bulmalıydı. Tekrar tedavi sürecine başladı ancak bu defa bir planı vardı. Donald alkol bağımlılarının katıldığı tedavi programındaki arkadaşlarına planından bahsetti. Tedavi programı bitince büyük bir ev kiralayacaklar ve bu evde hep birlikte kalacaklardı. Böylelikle birbirlerini denetleyecek ve alkolden uzak durabileceklerdi. Bu uygulama çok sevildi. Başka alkol bağımlıları da bu uygulamaya katıldı. Zaman geçtikçe ev kiralanan ev saysı arttı. Öyle ki, alkolden uzak durmak isteyen bağımlılar bugün Sacramento’da kos koca bir mahalle halinde yaşıyorlar.

Bu kuruluşun pazarlama direktörü Bill Tempelton bizimle kontak kurdu ve Donald’ın hikayesini mini bir video haline getirmek istediğini hem de tanıtım ve reklam filmi çekmek istediğini söyledi. Biz de menuniyetle çektik.

Peynir Ajans Gururla Sunar